Ons team

Foto team

Provincie Noord-Holland en Zuid-Holland

Anne Marie Bas 
Senior adviseur
LinkedIn-Share-Button-feature 06 – 48623211 / a.bas@calibrisadvies.nl

Anneke Egger
Adviseur
LinkedIn-Share-Button-feature 06 – 51458135 / a.egger@calibrisadvies.nl

Kiki Geelen
Junior adviseur
LinkedIn-Share-Button-feature 06 – 14536540 / k.geelen@calibrisadvies.nl

Marjon ten Haring
Adviseur
LinkedIn-Share-Button-feature 06 – 33661000 / m.ten.haring@calibrisadvies.nl

Paula Beekhuizen
Coördinator WijkLeerbedrijf
LinkedIn-Share-Button-feature 06 – 41174586 / p.beekhuizen@calibrisadvies.nl

Bouchra Zakri
Coördinator WijkLeerbedrijf
06 – 19196345 / b.zakri@calibrisadvies.nl

Miny Verberne
Coördinator WijkLeerbedrijf
06 – 19196345 / m.verberne@calibrisadvies.nl

Jasmijn Pronk
Adviseur
06 – 33374788 /  j.pronk@calibrisadvies.nl

Odile Jaspar
Adviseur
06-14753692 / o.jaspar@calibrisadvies.nl

Provincie Utrecht, Gelderland en Overijssel

Erik Huijzer
Senior adviseur
LinkedIn-Share-Button-feature  06 – 14945231 / e.huijzer@calibrisadvies.nl

Jolanda Potuijt
Adviseur
LinkedIn-Share-Button-feature 06 – 4323 5701 / j.potuijt@calibrisadvies.nl

Margriet de Hoop
Adviseur
LinkedIn-Share-Button-feature 06 – 41174497 / m.de.hoop@calibrisadvies.nl

Anna Scheepers
Junior adviseur
LinkedIn-Share-Button-feature 06 – 14754374 / a.scheepers@calibrisadvies.nl

Petra van Vliet
Coördinator WijkLeerbedrijf
06 – 33435390 / p.van.vliet@calibrisadvies.nl

Provincie Noord-Brabant en Zeeland

Thea van Rijbroek
Senior adviseur
LinkedIn-Share-Button-feature 06 – 14940965 / t.van.rijbroek@calibrisadvies.nl

Gwen Smit
Adviseur
LinkedIn-Share-Button-feature 06 – 11735279 / g.smit@calibrisadvies.nl

René van Dijk
Adviseur
LinkedIn-Share-Button-feature 06 – 11702938 / r.van.dijk@calibrisadvies.nl

Provincie Groningen, Friesland en Drenthe

Andrea Wijbenga
Adviseur
LinkedIn-Share-Button-feature 06 – 14537122 / a.wijbenga@calibrisadvies.nl

Ronald Bosma
Adviseur
LinkedIn-Share-Button-feature 06 – 14945197 / r.bosma@calibrisadvies.nl

Provincie Limburg

Mariel Goffin
Senior adviseur
LinkedIn-Share-Button-feature 06 – 20543678 / m.goffin@calibrisadvies.nl

Maaike van der Laak
Adviseur
LinkedIn-Share-Button-feature 06 – 41172465 / m.van.der.laak@calibrisadvies.nl

Richard Bremmers
Adviseur
06 – 33754758 / r.bremmers@calibrisadvies.nl

Petra Beckers
Adviseur
06 – 33080801 / p.beckers@calibrisadvies.nl

Landelijk

Frank Braaksma
Directeur
LinkedIn-Share-Button-feature 06 – 51409749 / f.braaksma@calibrisadvies.nl

Sari Baars
Adviseur
LinkedIn-Share-Button-feature 06 – 41174494 / s.baars@calibrisadvies.nl

Joyce Elst van Dongen
Medewerker binnendienst
LinkedIn-Share-Button-feature 030 – 3035 480 / j.elst@calibrisadvies.nl

Machteld van der Gun
Medewerker binnendienst
LinkedIn-Share-Button-feature 030 – 3035 480 / m.van.der.gun@calibrisadvies.nl

Jeroen Breur
Medewerker binnendienst
LinkedIn-Share-Button-feature 030 – 3035 480 / j.breur@calibrisadvies.nl

Elton Rumahroeson
Medewerker binnendienst
030 – 3035 480 / e.rumahroeson@calibrisadvies.nl