Ons team

Provincie Noord-Holland

Jasmijn Pronk
Adviseur
LinkedIn-Share-Button-feature 06 – 33374788  /  j.pronk@calibrisadvies.nl

Marjon ten Haring
Adviseur
LinkedIn-Share-Button-feature 06 – 33661000 / m.ten.haring@calibrisadvies.nl

Ria Janssen
Coördinator Wijkleerbedrijf Amsterdam Nieuw West en Amsterdam Slotervaart
06 – 19800894 / r.jansen@calibrisadvies.nl

Provincie Zuid-Holland

Anne Marie Bas
Senior adviseur
LinkedIn-Share-Button-feature 06 – 48623211 / a.bas@calibrisadvies.nl

Anneke Egger
Adviseur
LinkedIn-Share-Button-feature 06 – 51458135 / a.egger@calibrisadvies.nl

Marieke Heijkoop
Adviseur
LinkedIn-Share-Button-feature 06 – 53310513 / m.heijkoop@calibrisadvies.nl

Marion Vroon
Adviseur
06-14753692 /m.vroon@calibrisadvies.nl

Kiki Geelen
Junior adviseur
LinkedIn-Share-Button-feature 06 – 14536540 / k.geelen@calibrisadvies.nl

Sjani Kalishoek
Coördinator WijkLeerbedrijf Den Haag Centrum
LinkedIn-Share-Button-feature 06 – 41174586 / s.kalishoek@calibrisadvies.nl

Bouchra Zakri
Coördinator WijkLeerbedrijf Den Haag Schilderswijk
06 – 19196345 / b.zakri@calibrisadvies.nl

Miny Verberne
Coördinator WijkLeerbedrijf Den Haag Schilderswijk
LinkedIn-Share-Button-feature 06 – 19196345 / m.verberne@calibrisadvies.nl

Provincie Utrecht, Gelderland en Overijssel

Erik Huijzer
Senior adviseur
LinkedIn-Share-Button-feature  06 – 14945231 / e.huijzer@calibrisadvies.nl

Sari Baars
Adviseur
LinkedIn-Share-Button-feature 06 – 41174494 / s.baars@calibrisadvies.nl

Jolanda Potuijt
Adviseur
LinkedIn-Share-Button-feature 06 – 4323 5701 / j.potuijt@calibrisadvies.nl

Rita Scholten
Adviseur
LinkedIn-Share-Button-feature 06 – 14945197 / r.scholtent@calibrisadvies.nl

Anna Scheepers
Junior adviseur
LinkedIn-Share-Button-feature 06 – 14754374 / a.scheepers@calibrisadvies.nl

Els Huls
Coördinator WijkLeerbedrijf Hilversum
LinkedIn-Share-Button-feature 06 – 30571800 / e.huls@calibrisadvies.nl

Petra van Vliet
Coördinator WijkLeerbedrijf Ijsselstein
06 – 33435390 / p.van.vliet@calibrisadvies.nl

Anne Belo
Coördinator WijkLeerbedrijf Zeist
LinkedIn-Share-Button-feature 06 – 19915666 / zeist@wijkleerbedrijf.nl

Provincie Noord-Brabant en Zeeland

René van Dijk
Adviseur
LinkedIn-Share-Button-feature 06 – 11702938 / r.van.dijk@calibrisadvies.nl

Provincie Groningen, Friesland en Drenthe

Andrea Wijbenga
Adviseur
LinkedIn-Share-Button-feature 06 – 14537122 / a.wijbenga@calibrisadvies.nl

Provincie Limburg

Mariel Goffin
Senior adviseur
LinkedIn-Share-Button-feature 06 – 20543678 / m.goffin@calibrisadvies.nl

Maaike van der Laak
Adviseur
LinkedIn-Share-Button-feature 06 – 41172465 / m.van.der.laak@calibrisadvies.nl

Richard Bremmers
Adviseur
06 – 33754758 / r.bremmers@calibrisadvies.nl

Petra Beckers
Adviseur
06 – 33080801 / p.beckers@calibrisadvies.nl

Landelijk

Frank Braaksma
Directeur
LinkedIn-Share-Button-feature 06 – 51409749 / f.braaksma@calibrisadvies.nl

Joyce Elst-van Dongen
Medewerker binnendienst
LinkedIn-Share-Button-feature 030 – 3035 480 / j.elst@calibrisadvies.nl

Machteld van der Gun
Medewerker binnendienst
LinkedIn-Share-Button-feature 030 – 3035 480 / m.van.der.gun@calibrisadvies.nl

Jeroen Breur
Medewerker binnendienst
LinkedIn-Share-Button-feature 030 – 3035 480 / j.breur@calibrisadvies.nl

Marjolein Westerman- van de Laar
Medewerker binnendienst
LinkedIn-Share-Button-feature 030 – 3035 480 / m.westerman@calibrisadvies.nl